W tym trudnym czasie lekarze ratują życie i zdrowie, a służby porządkowe pilnują naszego bezpieczeństwa. My, jako psychologowie i specjaliści pracujący z młodzieżą też widzimy ważny obszar, w którym nasza pomoc jest potrzebna w okresie pandemii i kwarantanny.

Naszą rolą jest troska o to, jak młodzi ludzie radzą sobie psychicznie z obecną sytuacją. „Zamknięci” w domu, odizolowani od spotkań z rówieśnikami, pozbawieni wielu możliwości, jakie niosło ich codzienne życie. Obciążeni intensywną edukacją przez Internet, niepewni co do egzaminów.

 W ramach akcji „AKCJA NAWIGACJA - chroń siebie, wspieraj innych” chcemy dowiedzieć się, co jest ważne w obecnym czasie dla nastolatków, co jest dla nich trudne i jak nawzajem możemy siebie wspierać.  Właśnie dlatego przeprowadzamy sondaż. Pozwoli on nam zebrać odpowiedzi, które posłużą do opracowania raportu. Zaproponujemy w nim sposoby na to, jak w obecnej sytuacji można skutecznie pomóc młodym osobom, a także ich rodzicom i nauczycielom. 

 

link   -->   Akcja-Nawigacja.webankieta.pl   <--   link

 

Razem możemy mieć realny wpływ na sytuację nastolatków w tym trudnym dla nas wszystkich czasie! Wszystkie odpowiedzi mają dla nas ogromne znaczenie. Zachęcamy do rozpropagowania naszej akcji. Wyniki sondażu opublikujemy w Internecie (m.in. na naszej stronie internetowej oraz na naszym Fanpage'u.), by mogło z nich korzystać jak najwięcej osób.

Uwaga! Do udziału w sondażu zapraszamy młodzież w wieku 13-19 lat.

AKCJA NAWIGACJA poziome