Pokazowa realizacja "Archipelagu Skarbów" dla powiatu poznańskiego

W dniach 21-22.11 w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej odbyła się realizacja „Archipelagu Skarbów” dla II i III klas gimnazjalnych. Organizatorem programu finansowanego przez Powiat Poznański była pani Anna Dyndul wraz z Fundacją „Głos dla życia”.

Program obserwowała grupa kilkunastu zaproszonych gości - przedstawicieli Powiatu Poznańskiego. Dwudniowa praca trenerów programu z młodzieżą i rodzicami spotkała się z dużym uznaniem przyglądających się specjalistów. Podczas spotkania podsumowującego warsztaty pozytywną opinią o „Archipelagu Skarbów” podzieliły się między innymi trzy panie dyrektor powiatowych Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych. Zwracały one uwagę na dynamizm programu i zaangażowanie młodzieży. Były szczególnie zainteresowane badaniami „Diagnoza problemów i potencjału młodzieży”, które stanowią część oferty „Archipelagu Skarbów” dla szkół i gmin.

We wcześniejszych latach program gościł w kilkunastu szkołach Poznania, jednak nie był znany w żadnej z 17 gmin Powiatu Poznańskiego. Obecnie może to ulec zmianie dzięki dobrej pracy trenerów, pomocy władz Powiatu Poznańskiego, zaangażowaniu Fundacji „Głos dla życia” i gościnności Szkoły Muzycznej.

Nasza strona, jak kaźda inna, korzysta z plików COOKIE.
Wykorzystujemy je głównie do tworzenia statystyk oglądalności strony.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików COOKIE.