Cała Polska pomaga znaleźć skarb!

Na początku grudnia 2012 ruszyła akcja „Pomóż znaleźć skarb”.
Po raz pierwszy poprosiliśmy o pomoc ludzi dobrej woli. I to w czasie kryzysu!

Mapka darczyńców
Do 22 stycznia łączna liczba wpłat wyniosła 31,
a zebrana kwota 12 029,37 zł!
Dziękujemy!

Bardzo nas cieszy Wasze wielkie zaangażowanie w nasz wspólny cel jakim jest wspieranie młodzieży w odnajdowaniu i realizacji najgłębszych marzeń, budowaniu trwałych i szczęśliwych związków, życiu bez nałogów. Na co przeznaczamy Twoje darowizny?

Przede wszystkim dzięki każdym 10 złotym otrzymanym od Was kolejna młoda osoba może wziąć udział w „Archipelagu Skarbów”.

Wasze dotychczasowe wsparcie umożliwiło
uczestnictwo w programie 1203 uczniom!

Obecny rok zapowiada się bardzo intensywnie, utrzymujemy tendencję wzrostową i wiele wskazuje na to, iż przekroczymy liczbę kolejnych 10 000 uczniów objętych programem. Stanowi to nie lada wyzwanie! Darowizny są przeznaczane na działania kluczowe dla rozwoju programu. Przede wszystkim na dostosowanie zaplecza logistycznego do rosnącej skali działania, podwyższanie kompetencji naszej kadry i szkolenie nowych trenerów, opracowywanie innowacji i udoskonaleń zwiększających skuteczność programu.

Chcemy podkreślić, że każda darowizna jest dla nas bardzo cenna, małe kwoty również! Obecnie średnia darowizna jest bardzo wysoka (około 400 złotych) co nie oznacza, że nie ma wielu niedużych wpłat. Rosnąca ilość darczyńców wpłacających regularnie niewielkie sumy jest dla nas cennym znakiem dużego poparcia społecznego oraz szansą na względną stabilizację przychodów z darowizn. Dlatego też bardzo nam zależy na utrzymaniu wsparcia dotychczasowych darczyńców oraz poszerzaniu grona sympatyków. Prosimy Cię o przekazywanie informacji o naszym programie i o akcji „Pomóż znaleźć skarb” swojej rodzinie i znajomym.

Zapraszamy Cię, zapisz się na nasz newsletter! Będziemy Cię regularnie informować o naszych poczynaniach, o efektach naszej pracy i inicjatywach ze świata profilaktyki i edukacji, w które jest zaangażowany Instytut Profilaktyki Zintegrowanej oraz Fundacja Homo Homini im. K. de Foucauld, z której się wywodzimy.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Zarząd Fundacji Instytut Profilaktyki Zintegrowanej

Tutaj dowiesz się więcej na temat samej akcji.

Powrót do aktualności.

Nasza strona, jak kaźda inna, korzysta z plików COOKIE.
Wykorzystujemy je głównie do tworzenia statystyk oglądalności strony.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików COOKIE.