Córka Szklarki

Program „Archipelag Skarbów” poleca serię książek Blask Corredo. Na rynku wydawniczym pojawił się dalszy ciąg „Herbaty szczęścia” . Tym razem nosi on tytuł” Córka Szklarki”.

Fantastyka i fantasy to style ogromnie popularne wśród młodzieży. Jak jednak znaleźć taką publikację, w której nie będzie seksualizacji, odrażających scen i rozmycia wartości? Wystarczy sięgnąć po serię Blask Corredo wydaną nakładem wydawnictwa W drodze, a rekomendowaną przez trenerów programu Archipelag Skarbów®. Autorką serii, w skład której wchodzą następujące tytuły: „Herbata Szczęścia”, „Córka Szklarki”, „Ścieżki Avenidów”, „Tajemnice Skyle” i „Szkoła Laory”, jest Agnieszka Grzelak.

W powieściach z serii Blask Corrego:
a) jest romantyczna miłość, ale nie ma seksualizacji,
b) jest tajemnicza i wciągająca fabuła,
ale nie ma odrażających scen,
c) jest dobro i zło, ale nie ma rozmycia wartości.

Córka szklarki to opowieść o dwunastoletniej Mori, która obdarowana jest niezwykłymi zdolnościami - wie rzeczy, których nigdy się nie uczyła, widzi emocje innych ludzi w postaci kolorowych poświat, a także może przynosić przedmioty siłą woli. Nie potrafi jednak dogadywać się ze swoimi rówieśnikami i rodzicami. Niespodziewanie po przyjęciu u swojej ciotki Pepperii Mori znika. Okazuje się, że nie tylko ona. Jednak tego, co dzieje się dalej nie będziemy zdradzać. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

Agnieszka Grzelak – jest autorką popularnych bajek profilaktycznych („Magiczne kryształy”, „Cukierki”) i powieści o tematyce fantastycznej. W książce „Gobelin z zamkiem w tle” łączy tajemniczą fabułę z odkrywaniem tajemnic rodzinnych relacji. Swoją sympatię do kraju nad Sekwaną opisała (i namalowała!) w nietypowym przewodniku zatytułowanym „Mój francuski patchwork”. Serca mam podbiła książką „Matecznik”. Pasjonuje się malarstwem i kwiatami – i lubi je ze sobą łączyć, głównie za pomocą akwareli. Więcej informacji o autorce na stronie: www.agnieszkagrzelakart.blogspot.com.

Zamów książki na Archipelagowo.pl:


Powrót do aktualności


Nasza strona, jak kaźda inna, korzysta z plików COOKIE.
Wykorzystujemy je głównie do tworzenia statystyk oglądalności strony.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików COOKIE.