„Archipelag Skarbów” ® ponownie na Dolnym Śląsku

Program profilaktyki zintegrowanej znalazł szerokie grono odbiorców wśród uczestników 3. Ogólnopolskiego Kongresu Małżeństw w Świdnicy.

Świdnica, 2013.10.05

5 października dzięki gościnności Fundacji Małżeństwo Rodzina oraz władz miasta Świdnicy propagatorka i mecenas programu profilaktyki zintegrowanej, Bożena Gąsior zaprezentowała program „Archipelag Skarbów”®

Świdnica, 2013.10.05

W krótkim wystąpieniu został przybliżony program, który powstał z myślą o tym, aby wspierać rodziców i wychowawców w przekazywaniu wartości i zasad, które uchronią młodzież przed zagrożeniami i pomogą w realizacji marzeń.

Świdnica, 2013.10.05

W trakcie Kongresu uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań i uzyskania bardziej szczegółowych informacji w punkcie konsultacyjnym „Archipelagu Skarbów”® uruchomionym w holu teatru. Wielu przybyłych gości było żywo zainteresowanych treściami programu nie tylko jako rodzice, ale również nauczyciele i wychowawcy młodego pokolenia. Ze strony uczestników Kongresu, którzy przybyli z całej Polski, padały pytania o możliwość i sposób przeprowadzenia realizacji w ich regionie. Kolejnym krokiem promującym „Archipelag Skarbów” ® na terenie Dolnego Śląska będzie realizacja otwarta zaplanowana dla Gimnazjum nr 4 i. Noblistów Polskich w Świdnicy. Przybliży ona szerszemu gronu samorządu lokalnego oraz nauczycielom i wychowawcom gminy i powiatu model profilaktyki zintegrowanej.

Świdnica, 2013.10.05

Powrót do aktualności

Nasza strona, jak kaźda inna, korzysta z plików COOKIE.
Wykorzystujemy je głównie do tworzenia statystyk oglądalności strony.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików COOKIE.